Wczytuję dane...
Model: MLT-D201S
Kod producenta: BT-MLT-D201S
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 - 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Bajkowetonery.pl

TONER SAMSUNG MLT-D201S

Do drukarek Samsung:

 • SL-M4030ND
 • SL-M4080FX100% nowe zamienniki o najwyższej jakości wydruku.


Posiadają certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.
Tonery są w pełni bezpieczne dla drukarki i nie powodują utraty gwarancji producenta.
Kupując ten produkt, jesteście Państwo ich pierwszymi właścicielami - tak jak w przypadku oryginalnych tonerów.

Zamiennik 201S do nowych drukarek z serii SL-M4030ND i SL-4080FX. Fabrynie nowe D201S są wykonane od podstaw z nowych, nigdy nie regenerowanych części. Nowoczesny chip użyty w kasecie doskonale komunikuje się z drukarką, dzieki czemu nie spowalnia jej działania i pozwala na wykorzystanie pełni jej możliwości.

Zastosowany w tonerze system rozprowadzania proszku, pozwala na ładne wydruki do samego końca środka barwiącego. Proszek użyty w tej kasecie odpowiada za wyraziste i estetyczne wydruki o ładnej, mocnej czerni. Także obrazy drukowane są wysokiej jakości, dzięki bardzo szerokiej gamie szarości którą gwarantuje ten innowacyjny zamiennik.Do tego każda kaseta posiada plombę, które blokuje rozsypywanie się proszku w trakcie transportu.

Poprzez uniwersalność przypisanych mu drukarek, nasz Toner 201S sprawdzi się w każdym małym przedsiębiorstwie jak i międzynarodowej korporacji.
Do tego niezależnie od ilości, każdy toner jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką przez nasz dział techniczny. Nie wysyłamy ani jednej kasety, która wczesniej nie przeszła przez ręce naszych wykwalifikowanych pracowników. W ten sposób mamy pewność, że wysyłamy tylko pełnowartościowe zamienniki.

Kaseta po wyciągnięciu bocznej plomby (widocznej na zdjęciu) jest od razu gotowado użycia. Przy zamówieniu wysyłkowym w okresie zimowym, zalecamy odczekać chwilę, aby toner nabrał "pokojowej" temperatury.


Do tego wszystkiego
Darmowa Wysyłka i dowóz na terenie Zabrza i okolic.

W przypadku pytań służymy pomocą:
tel.: 515-612-614,
e-mail:
biuro@bajkowetonery.pl

Rodzaj

 • Rodzaj: 

  Zamiennik

Gwarancja

 • Gwarancja: 

  24 miesiące

Kod producenta

 • Kod producenta: 

  MLT-D201S

Kolor

 • Kolor: 

  Czarny (Black)

Wydajność

 • Wydajność: 

  10 000 stron